Charlie

Datum narození: 5.10. 2008

Plemeno: Jack russel terier

Charlie si s páníčkem užíval svobody, dokud jim cestu nezkřížila panička s ovčáckou slečnou Vikynkou. K Vikynce pak ještě přibyly Dášenka s Ebynkou a zatímco páníček určitě někdy ztracené svobody lituje (páníček hodně protestuje, prý to tak není), tak Charliemu určitě nevadí být šéfem harému. Tuto funkci bere úplně vážně a svůj harém chrání tak svědomitě, že jsme se museli smířit s tím, že k nám už vždycky přibude jenom psí slečna, nikoli kluk. Charliemu dělá radost cokoli nového. Bude slastí omdlévat i z víčka od PETky za předpokladu, že ho vidí poprvé. Díky této vlastnosti máme psích hraček na několik krabic. A nejvíc ze všeho Charlie miluje potápění. Doopravdický potápění, kdy celý zmizí pod vodou a tahá ven poklady ukryté na dně.

Jako správný teriér Charlie neprovádí cviky jako stroj a  ve výcviku je pěkně tvrdohlavý,  ale v životě poslušný a spolehlivý. Vpodstatě dělá jack russelům docela dobrou reklamu. Hodně lidí, kteří Charlieho potkají, hned po takovém jackovi zatouží, což jim ale horlivě vymlouváme, protože víme, co takový uzlíček nervů dokáže udělat s nervy svého páníčka.

Co mám tak napsat o výcviku? Hmm..prakticky žádný neprobíhá, Charlie s páníčkem mají za sebou pár tréninků agility. Důkazem Charlikovi geniality je to, že on prostě jenom závodí a pořád vyhrává, což páníčka jenom utvrzuje v tom, že trénink není potřeba. Což samozřejmě paničku děsně vzteká, protože za a) "kde by kluci už mohli bejt, kdyby pořádně trénovali" a za b) panička cvičí svědomitě a poctivě každou volnou chvilku a stejně prd, což páníčka opět utvrzuje v tom, že trénink je ztráta času.

Charlie umí dělat roztomilé kukuče jako kocour ze Shreka a často toho využívá, hlavně u cizích lidí.