Abigail Spirit of Australia

Datum narození: 5.10.2010

Plemeno: kříženec australské kelpie a australského honáckého psa

Naše Ebynka má hned dvě poznávací znamení. Neustále je jí odpírána láska a nikdy se pořádně nenajedla. Pokud chcete vědět, jestli jste potkali pravou Ebynku, můžete si udělat hned několik testů. 

Test č.1: V domě o několika místnostech, kde v každé místnosti je aspoň jeden gauč, postel či křeslo, si vyberte jeden kus nábytku a na ten se posaďte. Pravá Ebynka si ze všech kusů nábytku vždycky vybere ten, který je už obsazen a bude se snažit sednout si na Vás. Pokud nemáte jiný nábytek, zkuste velkou postel -  zjistíte, že žádná postel není dost velká, aby Ebynka neležela těsně přitisknuta k Vám.

Test č. 2: Zkuste otevřít jakýkoli obal s jakoukoli potravinou. Pravá Ebynka u Vás bude během pěti vteřin, pokud se nachází v dosahu dvou kilometrů. Nemáte-li potravinu v obalu, cinkněte nádobím. Efekt bude stejný.

Ebynka je prostě náš umazlenej nenažranec, který neměl v životě moc štěstí. Během svého krátkého života prodělala několik operací, ať už kvůli zlomené nožičce nebo kvůli pokousání psem a neustále se potýká se zdravotními problémy. I přes nepřízeň osudu je to nejvysmátější a nejvtipnější pes na světě. Hlavně její nenažranost ji nutí neustále vymýšlet nové a nové kousky. Ebynka si párkrát zkusila agility, kvůli kterému vlastně byla pořizována, ale záhy nám plány překatil její úraz. Spíše než cíleně o nějakou disciplínu se snažíme překonávat její strachy z neznámých věcí a taky pracujeme na soustředění. Časem bychom chtěly závodit v obedienci a dogdancingu.