Turistická psí bojovka

TURISTICKÁ PSÍ BOJOVKA

Kdy: 9.6.2013
Kde: Bílina a okolí – místo srazu bude ještě upřesněno přihlášeným v zájmu nevyzrazení trasy
O co jde:  Jedná se o procházku cca 6 km,  při které jednotlivé týmy plní úkoly a odpovídají na otázky. Vyhrává tým, který úsek zdolá v nejkratším čase a zároveň nasbírá co nejméně trestných bodů za nesplněné úkoly. Jednotlivé týmy budou vycházet po sobě v časových intervalech,  k potkávání a shromažďování týmů na trati bude docházet minimálně.
Pro koho: Zúčastnit se může kdokoli, podmínkou je, že v každém týmu bude minimálně jeden pes. Tým tvoří max. dva dospělí (může být i jeden) lidé, plus nekonečně mnoho psů a dětí do 14ti let. Děti od 15ti let mohou tvořit samostatný tým s písemným souhlasem zákonného zástupce a  po domluvě s pořadateli. Trasa není vhodná pro štěňata do 6ti měsíců.
Trasa: Bude procházet přírodou po zpevněných i polních a lesních cestách.  Bude nutné překonávat přírodní překážky ( není vhodné pro kočárky). Vzhledem k výskytu zvěře mějte prosím své psy na vodítku.
Startovné: K pokrytí nákladů na ceny bude startovné 80Kč za každého dospělého člověka v týmu a 50Kč za dítě. V případě nekonání akce bude startovné vráceno. V případě neúčasti bude startovné vráceno, pokud se najde náhradník.
Ceny:  První tři týmy budou oceněny hodnotnými cenami pro hafany i dvounožce. Každý tým dostane diplom a překvapení.
 Přihlášky: Uzávěrka 17.5.2013. Do přihlášky napište složení svého týmu – jména, u dětí věk a jména a plemena psů. Přihlášky zasílejte na email:holubovahana@email.cz.
web: flekaci. webnode.cz – po uzávěrce zde najdete jména účastníků. Po přijetí přihlášky Vám pošleme další informace o akci
Za svého psa a škody jím způsobené ručí majitel psa.
Kapacita max. 10 týmů, rozhoduje rychlejší zaplacení startovného.